Na zimne ręce i stopy

Zimne dłonie i stopy są zmorą wielu osób. Pomimo braku istniejących chorób serca czy stwierdzonych chorób układu krążenia, przyczyna tego problemu tkwi ilości doprowadzanej do części obwodowej ciała krwi.

Czasowe zaburzenia krążenia

Występujące czasowo zaburzenia krążenia mogą pojawić się na skutek stresu lub obniżonego ciśnienia, np. w reakcji na zmiany ciśnienia atmosferycznego albo na długotrwałe siedzenie w jednej pozycji. Mogą też wystąpić u osób palących papierosy, gdyż organizm palacza jest mniej odporny na wychłodzenie.

Szybką pomoc może przynieść zastosowanie kuracji nalewką ziołową Venoforton. W skład preparatu wchodzą wyciąg z owoców kasztanowca , nalewka z miłorzębu, nalewka z kwiatostanu głogu, wyciąg z ziela jemioły i nalewka z ziela arniki.

Składniki te poprawiają cyrkulację krwi, wzmacniają naczynia krwionośne, usprawniają przepływ krwi w częściach obwodowych ciała i usprawniają mikrokrążenie. Kurację można stosować z przerwami 10 dniowymi po co drugim zużytym opakowaniu lub spróbować zastosować doraźnie, w przypadku wystąpienia tego typu problemu.

Wiele osób zauważa natychmiastową poprawę. Venoforton zawiera wyciąg z owoców kasztanowca , nalewkę z miłorzębu, nalewkę z kwiatostanu głogu, wyciąg z ziela jemioły i nalewkę z ziela arniki.

 Na zimne ręce i stopy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *